SÖÖGIKOHAD
TERVIS
SPORT
HARIDUS

Logistiline mugavus

Hoone asub peamiste magistraalide, bussi- ja rongipeatuste vahetus läheduses ning vaid üürikese jalutuskäigu kaugusel südalinnast. See on Balti jaamast umbes kümne-, Tallinna Lennujaamast seitsme- ning südalinnast vaid viieminutilise autosõidu kaugusel.

Kvartalis asuvad nr. 16 bussiliini Veduri ja Varre peatused, ka Kitseküla rongipeatus jääb lähistele. Lisaks on Tallinna linn avaldanud soovi kiirelt areneva piirkonna ühistranspordi ühendusi veelgi parandada. Praeguse info kohaselt on 2022. aasta alguseks planeeritud Veerenni tänavale, sh Veerenni 38b ärihoone lähedusse uusi peatusi uuele bussiliinile.

Ja muide, Veerenni kvartalis on võimalik ka tõukerattaid laenutada – lae alla vaid Bolti rakendus ning mis muud, kui head Boltimist!

Parkimine

Ringi Kvartalis on kokku üle 300 parkimiskoha, millele lisaks täiendavad parkimisvõimalusi veel ärikvartali lähiümbruses asuvad väliparklad.

Veerenni 38b kinnistule on kavandatud kokku 75 parkimiskohta (sh tasuta parkimiskohad hoone külalistele).

Parkimiseks ettenähtud kohad on:

  • hoone keldrikorrusel;
  • hoone 1. korrusel (tänava tasapinnal);
  • hoone lähiümbruses selleks ettenähtud aladel;

Parkimiskohad külalistele
Külalised saavad mugavalt ja tasuta parkida maja ees.

Jalgrataste parkimine
Jalgrattaparkla on projekteeritud hoone peasissepääsu juurde ning keldrikorrusele.

Elektriautode laadimine
Elektriautode laadimiskohad asuvad nii keldrikorrusel kui ka 1. korruse parklas.

Kõik oluline on lähedal

Pilt on illustratiivne

Söögikohad

Ümbruskonnas tegutsevad mitmed erinevad söögikohad – vali Ovaal Bistroo või Masinaruum Bistroo, Fair Food Deli või Lõunarestoran Mets, Grenka kohvik või hoopis Kohvik Kohalik.

Uues Veerenni kvartalis saab jalutada mööda Pille tänavat, nautides näiteks lõunasööki mõnes tänava-äärses toidukohas. Olgu selleks kas värskelt avatud sushibaar Silk, kohvik Löwenruh, Baltika kvartalis asuv Fork Resto või hoopis köök-pood Raba, mis pakub Aasia maitseid nii kohapeal kui ka kaasa rabamiseks.

Siit leiab igaüks endale meelepärase!

Kvartali laialdased sportimisvõimalused

Soovid aktiivse eluviisiga inimesena tööpäeva lõppedes veidi oma keha ja vaimu turgutada? Selleks ootavad sind Muusika Teraapia Keskus, rühmatreeningud Confidos, 24/7 Fitnessi jõusaal (al mai 2022) ning loomulikult ka büroohoone läheduses asuvad kergliiklusteed.

Ka tennisesõpradel on põhjust rõõmustada – Tallinna Kalevi Tenniseklubi plaanib ehitada Herne 28 krundile (V38b ärihoonest vaid 5-min autosõidu kaugusel) uue tennisehalli! Vana klubihoone ja väliväljaku asemele rajatava spordihoone 1. korrusele tuleb parkla ja teenindusruumid ning teisele korrusele 3 tenniseväljakut.

Lastehoid

Et ka lapsed saaksid tegutseda siinsamas meie lähedal, olles samal ajal ka hästi ja turvaliselt hoitud, avati naabruses asuvas elamukvartalis koguni 2 uut lastehoidu (Pille tänav 7/1 ja 9/2).

Tervishoiuteenused

Sektori maja kõrval asuvasse Confido Meditsiinikeskusesse on koondunud Eesti meditsiini tipptegijad. Kui traditsiooniline meditsiinisüsteem on läbi aegade keskendunud ennekõike haiguste ravile, siis Confidos pööratakse suurt tähelepanu ka sellele, kuidas püsivalt terve olla ja oma elukvaliteeti parandada. Hea tervis algab korrastatud mõtlemisest ja tasakaalus elustiilist – just nii usuvad Confido asutanud arstid. Seepärast tegutsevad Confidos nii Eesti tippude sekka kuuluvad üld-, pere- ja eriarstid, kui ka füsiterapeudid ja kiropraktikud, vaimse tervise spetsialistid, massöörid ja terapeudid, esteetilise meditsiini osakond jpm. Olemas on isegi väike treening- ja heaolukeskus, kus saab personaaltreeneri käe all trenni teha ning osaleda valikus väikese grupiga rühmatrennides. Kõik ikka selleks, et terve olla ja terve püsida!

Ärikvartalis asub ka meditsiinilabor SYNLAB, mis on mahult Eesti suurim ning kuulub ühtlasi ka Euroopa suurimasse laboriketti. Nende põhitegevuseks on laborianalüüside teostamine pere- ning eriarstidele, haiglatele jt meditsiiniasutustele. Lisaks saavad SYNLABis teha tervisekontrolle ja konsulteerida laboriarstiga ka erakliendid.