Pilt on illustratiivne
Veerenni 38B

Paindliku planeeringuga avarad bürooruumid kesklinnas

Sektori uus büroohoone on osa Ringi büroohoonete ansamblist, mis koos Ovaal Maja ning Ellips Majaga moodustab visuaalselt sarnase käsitlusega arhitektuurse terviku.


3 000 m²

Üüripinda

600 m²

Korruse suurus

A

Energiaklass

5 min

Kesklinn

8 min

Lennujaam

100 m

Söögikoht

Vapustavad vaated

Sektori korrustelt avaneb suurepärane ja alati inspireeriv vaade meie elavale südalinnale, nii Tallinna kaasaegsetele kui ka ajaloolistele tornidele, avarale merepiirile ning siin-seal kõrguvale haljastusele.

Vaata asukohta
Pilt on illustratiivne

Paindlikud ja avarad planeeringud

Uue büroomaja ruumiplaneeringud võimaldavad tekitada funktsionaalset tööpinda ning katta kontoriruumide tegevusvajaduse – avatud ruumidest saab lihtsasti teha nii erineva suurusega koosolekuruume või hoopis privaatsemaid kabinette.

Vaata plaane

Suurepärane infrastruktuur

Hoone asub peamiste magistraalide, bussi- ja rongipeatuste vahetus läheduses ning vaid üürikese jalutuskäigu kaugusel südalinnast, olles Balti jaamast kümne-, Tallinna Lennujaamast seitsme- ning südalinnast vaid viieminutilise autosõidu kaugusel.

Vaata asukohta
Madal energiakulu
Nutikas automaatika
Paindlik ventilatsioon
Oma päikeseenergia
Pilt on illustratiivne
Vaata galeriid

Väärikad naabrid

Et Sektor on vaid osa tervest aktiivselt toimivast ärikvartalist, on ümberringi väärikaid ning inspireerivaid partnereid õige mitmeid. Tänu sellele on ka kvartalis tegutsevate inimeste võimalused sedavõrd mitmekesisemad.

Mugav parkimine

Ringi kvartalis on kokku üle 300 parkimiskoha, mida täiendavad ka veel mitmed lähiümbruses asuvad väliparklad. Veerenni 38b kinnistule on planeeritud kokku 75 parkimiskohta, sh ka tasuta kohad hoone külastajatele.

Jalgrattasõbralik

Kvartalis on igakülgselt ka ratturite peale mõeldud. Mugav ja turvaline jalgrattaparkla on plaanitud nii hoone peasissepääsu juurde kui ka keldrikorrusele. Kuna kõik vajalik on enamasti vaid jalutuskäigu kaugusel, siis on ka just rattaga liiklemine igati asjakohane.